Sbor dobrovolných hasičů Ohrobec
29. 02. 2020 Úklid

Dnes proběhla ve zbrojnici akce kulový blesk. Zprovoznění osvětlení, oprava vrat a úklid v léta pronajímané garáži. Zároveň proběhla velká úklidová akce ve stávajících prostorech. Akce ze zúčastnili Vladimír Strouhal, Roman Linhart, Libor Haich, Michaela Adamcová, Tomáš Hais a Jan Hryška.
 
16. 02. 2020 Schůzka

Dne 16. 02. 2020 se sešlo v hasičské zbrojnici v počtu 9 členů. V rámci této schůzky byla provedena skoužka techniky a dále byly probrány organizační věci, tykající se činnosti v následujích dnech a spolupráce s dalšími spolky v obci Ohrobec při pořádání kulturních a společenských akcí.
 
08. 02. 2020 Výroční schůze

Dne 08. 02. 2020 od 13:00 proběhla v resturaci U Trojánků výroční schůze SDH. V rámci schůze byla starostou SDH pnaem Řezníčkem přednesena zpráva o činnosti sboru v roce 2019 a plán činnosti v roce 2020. V rámci schůze bylo předneseho hospodaření sboru za rok 2019 a stav pokladny a účtu SDH. Dlším bodem bylo přijetí jedné nové členky SDH. Nejdůležitějším bodem jednání bylo zvolení nového vedení SDH ve složení:
 
Starosta SDH Tomáš Hais
Jednatel SDH Jiří Kupec
Velitel SDH Jiří Buriánek
Hospodář SDH Vladimír Řezníček ml.
Revizor účtů SDH Vladimír Strouhal

Rádi bychom touto cestou poděkovali dosavadnímu starostovi SDH panu V. Řezníčkovy st. a veliteli SDH pana M. Šafránkovy za dlouholeté vedení SDH a tešíme se na další spolupráci.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one